empty Üye ol Üye girişi
OKI YAZICI KİRALAMA

KİRALIK YAZICILARLA AVANTAJLARI YAKALAYIN

YAZICI KİRALAMANIN AVANTAJLARI
Yazıcı kiralama hizmetlerimiz ile baskı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, sürpriz maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan işinize devam edebilirsiniz.

SÖZLEŞME SÜRELERİ
Yazıcı kiralama sözleşmeleri 24-36 ve 48 ay olarak hazırlanır. Sözleşme süresince sayfa başı baskı ücretinin yanı sıra aylık yazıcı bedeli de ödenir. Sözleşme sonunda bir ay daha yazıcı bedeli ödenerek  yazıcı kullanıcıya devredilir. Yazıcı sizin olduktan sonra da baskı hizmeti almaya devam edebilirsiniz.

YAZICI KİRALAMA İLE BİRLİKTE;
Ekipman ve bakım
Tüketim malzemesi
Yedek parça ve işçilik
İşletim ve yönetim gibi ekstra hizmetlere bedel ödemezsiniz.
Ayrıca kiralamış olduğunuz yazıcılar için toner takibi yapmanıza da gerek kalmadan sizin adınıza toner seviyelerinin takibini sağlayıp lokasyonunuza göre kritik toner seviyelerini belirleyerek toner gönderimlerini sağlıyoruz.

TEKNİK DESTEK
Makineler ile ilgili olabilecek sorunlara yönelik 2 saat içerinsin de çözüme yönelik aksiyon oluşturup ilgililere bilgisini vererek 8 iş saati içerisinde sorunu çözme sözü veriyoruz. Sorun 24 saaten fazla sürede çözümlenecek ise kullanmış olduğunuz makinenizin yerine geçici makine veriyoruz.
Ayrıca kullanacağınız makinenin kurulumu yapıldıktan sonra, alanında uzman çalışanlarımızın yazıcının kullanımı ile ilgili vereceği eğitimden ücretsiz olarak faydalanacaksınız.

Bilgi için>>> satis@planetbilgisayar.com

 
Site Güvenliği | Garanti koşulları | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu 
Planet Bilgisayar ve mak. san. tic. ltd. şti.
Banka Seçenekleri

Çözüm Ortaklarımız

Tümünü Görmek İçin Lütfen Tıklayınız

Neticaret®eticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.