empty Üye ol Üye girişi
BEYAZ BASKI TEKNOLOJİSİ

Beyaz – Dijital A4 Renkli Baskıda Devrim, Tasarımda Devrim

OKI’nin yazıcı teknolojilerinde yenilikçi buluşlar sayesinde, C711WT ile OKI, basit ve makul fiyatla, beyaz da dahil olmak üzere, istediğiniz renkte baskı almanızı sağlar.

CMYW – Dijital baskıda bir ilk

Beyaz renkte baskı günümüzde yalnız pahalı bir iş değil aynı zamanda işçilik de gerektiren bir tekniktir. OKI’nin sarsıcı dijital teknolojisi ile birlikte renkli medyalar dahil, çeşitli medyalara, asetatlara ve transfer medyalarına, A4’ten 250gr/ m2’lik ağırlığa kadar, kendi ofisinizde beyaz toner kulanmanın yanısıra artık HD renklerle de baskı alabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı CMYK’nın ötesinde genişletin

Canlı renkler ile birlikte Beyaz renkte baskı almanın avantajını yaşayın. Grafik studyolarında bireysel ve kısa vadeli görsel materyaller, ısmarlama işler, konsept, t-shirt veya promosyonel ürünler üretebilirsiniz.

Ofis içi baskı beyaz dahil her renkte artık daha akıllı

Beyaz toner baskısı, tasarımcılara, grafik stüdyolarına, satış noktası üreticilerine ve diğer grafik tabanlı çalışan işyerlerinde baskılarına, prova baskılarına ve üretimlerine yeni bir esneklik getirerek, ihtiyaçlarını istediği anda ofislerinde basmalarına imkan sağlar.

 

C711WT ile birlikte fırsatlar sonsuzdur.

  • Koyu renkli arkaplan üzerine basma
  • T-shirt ve ticari transfer baskısı
  • Kısa vadeli paketleme ve konseptler
  • Asetat baskı
  • Kırtasiye ürünleri
  • Yaratıcı davetiyeler
  • Menüler
  • ve çok daha fazlası!

Geleneksel CMYK yazcıların temsil ettiği tasarım sınırlarını kaldıran yeni bir soluk getirmektedir.

 

Ücretsiz uzatılmış üç yıl garanti

C711WT yazıcımızın dayanıklılığına o kadar güveniyoruz ki; sadece 30 gün içinde satın aldığınız ürünü kayıt etmeniz durumunda ücretsiz olarak üç yıl garanti hizmeti sunuyoruz.Bilgi için satis@planetbilgisayar.com

Üstün kalite

Microfine HD toner ve ProQ2400 Çok geçişli baskı kalitesi sayesinde, 1200x600dpi baskı çözünürlüğü ile birlikte C711WT yazıcıları daha keskin ve temiz dokümanlar üretir.

 

Esnek medya işleme

A6’dan A4’e, 250gr/m² ve 1200mm’ye kadar göz alıcı afiş baskıları alabilirsiniz. 630 sayfalık standart kağıt kapasitesi 1.690 sayfaya arttırılabilir.

 

Etkileyici baskı hızları

İllk  kağıda baskı süresi 9 saniyedir. A4 baskı hızı dakikada 34 sayfadır. 256MB’lık RAM ile bir araya getirilen 533MHz’lik bir işlemci karmaşık işlemlerin, işlem süresini kısaltır.

 

Maksimum çalışma süresi

C711WT ultra-dayanıklı dijital LED baskı teknolojisi ve düzgün, basit bir kağıt yatağı kullanarak, daha uzun ve sorunsuz baskı sağlar.

Ekstra performans ekleme

Ofisinizin ihtiyaçları arttığında, aşağıdaki aksesuarlar ile OKI Printing Solutions ürünlerinizin performansını ve verimliliğini arttırabilirsiniz.

C711WT eski baskı problemlerine çözümler sunar. Çeşitli medyalar üzerine keskin beyaz dolgu basma imkanı, tasarımcıların ve grafik tabanlı ofislerin yüzleştikleri birçok problemi çözmektedir.

 

C711WT ile hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde yüksek kaliteli sonuçlara ulaşarak,  zaman tüketimi ve pahalı ekran baskısı veya inkjet baskıdaki insan hatası olasılığı yüksek ve fire verilen muhtemel süreçlerin yerine geçer.

 

Ofis içi baskı BEYAZ dahil her renkte artık daha akıllı

C711WT düşük maliyetli ve kullanımı kolay bir alternatif olarak tasarımcıların konseptlerindeki düşünme şeklini değiştirir. Burada C711WT’nin uzun vadeli beyaz baskı işlemini birkaç örnekle nasıl çözülebildiğini görebilirsiniz:

 

Daha akıllı promosyon ürünleri

C711WT maliyetleri azaltıp, çok yönlülüğü artırarak, beyaz grafik ve yazı transferi için çeşitli koyu renkli medyalar üzerine baskı alma imkanı sunar.

 

Şeffaf medya üzerine beyaz dahil her renkte baskı

Vitrin, camekan, satış noktası görsel malzemelerini, kendi ofisinizde yaratın! Direkt olarak bir asetat sayfasına beyaz dolgu basın, herhangi bir kesme işlemeni gerek olmadan pencereye yapıştırın, paradan ve zamandan tasarruf edin.

 

Prova baskı ve küçük baskılar

Koyu renkliler dahil çeşitli medyalar üzerine ve asetatlara 34ppm hızında baskı alın, mevcut alternatiflerine göre maliyeti göz ardı edilebilecek kadar azdır.

Deneme baskısı alın, düzeltme yapın, yeniden prova baskı alın ve müşterinizin memnuniyetini artırın.

C711WT A4 renkli yazıcınızda en iyi neticeyi alabilmek için, OKI çıktılarının çok yönlülüğünü ve kalitesini maksimize etmek için ihtiyaç duyduğunuz herşeye sahiptir.

Orjinal OKI Printing Solutions sarf malzemelerini nasıl tanırım.

OKI Printing Solutions microfine Yüksek Çözünürlüklü Toner ulaşılabilen en yüksek baskı kalitesi seviyesini sağlamak için geliştirilmiştir. Bu nedenle, Yüksek Çözünürlük Rengini garanti etmek için lütfen, her zaman orjinal OKI Printing Solutions toner kartuşlarını kullanın. Bu OKI Printing Solutions hologramından anlaşılabilir. Her hologram katmanlanmış resim özelliği taşır ve ürünün orjinalliğinin işareti olarak tekil bir referans numarasına sahiptir. Sarf malzemenizin orjinal olup olmadığına dair herhangi bir şüpheniz varsa, OKI Printing Solutions satıcılarına başvurun.

Sarf malzemeleri nasıl satın alabilirim

OKI Printing Solutions ürünleri ile tam uyumlu olarak tasarlanmıştır ve mümkün olan en yüksek standartlarda üretilmiştir. Yalnızca bizim sarf malzemelerimiz maksimum performansı, uzun ömürlülüğü ve mükemmel tasarruflu garanti eder.  Bilgi ve sipariş için satis@planetbilgisayar.com

 
Site Güvenliği | Garanti koşulları | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu 
Planet Bilgisayar ve mak. san. tic. ltd. şti.
Banka Seçenekleri

Çözüm Ortaklarımız

Tümünü Görmek İçin Lütfen Tıklayınız

Neticaret®eticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.